7 herë e the*rri me thikë, të arrestuarit lirohen me procedurë të rregullt


Pasditen e djeshme, një 25-vjeçar u ther me thikë në oborrin e shtëpisë së tij në Istog.
Njoftimi i policisë:

VRASJE NË TENTATIVË
Saradran, Istog 04.01.2023, 17:30. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se djali i saj viktima mashkull kosovar është therur me thikë nga persona të panjohur. Viktima është dërguar për tretman mjekësor. Lidhur me rastin janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj kosovar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit të njëjtit janë liruar në procedurë të rregullt.

Baby Boo