53 raste të reja dhe 5 të vdekur në 24 orët e fundit

Në vendin tonë gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 53 raste të reja me koronavirus dhe 5 persona kanë humbur jetën.

Baby Boo

Në përditësim…