19-vjeçarja raporton sulm seksual nga një taksist

Dje, në orën 04:33, një 19-vjeçare nga Kërçova ka raportuar se rreth orës 04:20, derisa me taksi po kthehej në shtëpinë e saj në lagjen Aerodrom të Shkupit, shoferi ka filluar të sillet keq dhe ta prekë në trup – sqaron MPB .

Një vajzë nga Kërçova ka denoncuar një taksist në stacionin policor të Aeroportit për sjellje të pahijshme, njoftoi MPB-ja pasditen e sotme.

Baby Boo