​Aks*ident i rëndë në Rrogozhinë, një i vdekur dhe 3 të pl*agosur


Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e së shtunës në Rrogozhinë të Shqipërisë. Mësohet se 3 automjete janë përp*lasur me njëra-tjetrën, e për pasojë një person ka ndërruar jetë, ndërsa 3 të tjerë janë plagosur.

Policia ka bërë të ditur se vi*ktima është shtetasi me iniciale T. M., rreth 54 vjeç, ndërsa 3 shtetas të tjerë janë dërguar në spital, ndodhen nën kujdesin e mjekëve. Policia po punon për zbardhjen e shkaqeve të këtij ak*sidenti të rëndë.