ZYRTARE: Skuadrat angleze tërhiqen nga Superliga e Evropës


Pas Manchester Cityt, edhe skuadrat tjera të Premierligës kanë zyrtarizuar largimin nga Superliga e Evropës.

Liverpool, Arsenal, Manchester United dhe Tottenham kanë lëshuar komunikatë për media ku e kanë njoftuar tërheqjen.
Nga 12 skuadra nismëtare të kësaj ideje tashmë kanë mbetur vetëm shtatë që ende nuk e kanë ndonjë komunikatë zyrtare.

Baby Boo