Zyber Avdiu: Jam i gjithë kombit dhe i gjitha partive


Këngëtari Zyber Avdiu sot ishte i ftuar në emisionin Pastel në TV21.
Ai gjatë emisionit sqaroi edhe për fotografinë e publikuar në rrjetet sociale, ku shihet në krah me kryetarin e Lëvizjes Besa Bilall Kasami dhe Kastriot Rexhepin.
Avdiu tha se fotografia është publikuar nga djali i tij, duke shtuar se e përkrahë djalin e tij në çdo aktivitet. Në mes tjerash, tha: “Zyber Avdiu është i të gjithë kombit dhe i të gjitha partive politike”.

Baby Boo