Zvicra industrializon shqiponjën, prodhohet birra për nder të Xhakës e Shaqirit


Luzerner Beer në Zvicër ka krijuar një birrë speciale me shqiponjë. Ideja është mbështetja e Xherdan Shaqirit dhe Granit Xhakës që festuan duke formuar shqiponjën pas golave të tyre në fitoren 2:1 ndaj Serbisë. Edicioni special i birrës është krijuar sot dhe është publikuar në rrjetet sociale të Luzerner Beer.

Baby Boo