Zv.ministri në detyrë Dreshaj me traktor i pastron vetë rrugët e zëna nga bora


Zëvendësministri në detyrë i Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Gani Dreshaj, ka dal me traktor që t’i pastrojë rrugët e zëna nga bora, raporton Express.
Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, Dreshaj ka postuar një video, ku shihet duke pastruar rrugët.

“LIVE, për t’mirën e të gjithëve 🖐🏼”, ka qenë mbishkrimi i kësaj videoje.

Baby Boo