Zulohet i dashuri i ri i Rita Orës

Rita Ora duket se ka filluar një romancë tjetër. Rita Ora thuhet se ka filluar një lidhje dashurie me regjisorin Roman Gavras, shkruan Mirror. Këngëtarja, 29 vjeçare dhe regjisori kanë dy muaj që po dalin dhe muzikantja raportohet se është “e dashuruar” me kreativitetin greko francez 10 vjeç më i vjetër se ajo.

Baby Boo

Madje ditë më parë ajo është fotografuar duke dalë nga një bar në Londër, ku ishte e shoqëruar nga Roman.