Ziadin Sela takohet me djemtë e Feta Alimit: ‘Lumt djemt që i ke’ (FOTO)

Ziadin Sela në rrjetin e tij social facebook ka publikuar fotografi me djemtë e Feta Alimit me mbishkrimin:
Me Hamidin dhe Burimin, djemtë e Fetait. Tek rrija me ta u çmalla per ty miku im. Lum ti për djemtë që ke Feta Alimi

Baby Boo
Pekon Bakery

https://www.facebook.com/ziadin.sela/posts/10221229422777598

Restorant Lumare