ZHDUKEN 2 TË RINJ NË VLORË, FAMILJARËT APEL POLICISË: NA GJENI DJEMTË! (EMRAT

Dy të rinj nga Vlora rezultojnë të zhdukur prej më shumë se dy muajsh.

Bëhet e ditur se të zhdukurit janë Albano Xhaferri dhe Ervis Troqe.

Lajmi për zhdukjen e të rinjvë është bërë publik vetëm ditën e sotme.

Mësohet se prindërit e të zhdukurve përsërisnin vazhdimisht denoncimin në polici.

Familjarët e të rinjve i bëjnë apel policisë për gjetjen e djemve të tyre.

Baby Boo