Zelensky reagon pas thashethemeve se është larguar nga Ukraina: “Jemi në Kiev” (VIDEO)

Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelensky, ka publikuar një video nga rrugët e Kievit pas thashethemeve në mediat ruse se ai ishte larguar nga kryeqyteti.
“Ne jemi të gjithë këtu”, tha ai, i rrethuar nga këshilltarët kryesorë të tij.
“Ne po mbrojmë pavarësinë tonë, shtetin tonë. Dhe ne do të vazhdojmë ta bëjmë këtë”, shtoi tutje ai.

Baby Boo