Zeka fyen rëndë kryetarin e Drenasit


Deputeti i Nismes, Milaim Zeka ka qenë i ftuar i radhës në emisionin Frontal live ku ndër të tjera ka folur për raportet mes tij dhe Ramiz Lladrovcit.

Duke folur për akuzat që kanë pasur me njëri tjetrin, Zeka ka thënë se se kryetari i Drenasit është pa tru.

“Ramizi mundet me pasë gjithçka, por për mendimin tim, atij i mungon truni”, ka thënë Zeka.