Zejdi: “Kam pasur respekt për Selën, por sot përfundoi ky respekt”

I ftuar në Click Plus në tv21, deputeti i AAA, Zejd Rexhepi, komentoi edhe deklaratën e sotme të Ziadin Selës.

Baby Boo

“Unë nuk do t’a përdori atë fjalor që përdori z.Sela. Unë kam respekt për të dhe për subjektin që si drejton si dhe për të gjithë deputetët e grupit parlamentar që ishim. Por, sot u thye ai respekt, përderisa ai përdori fjalën “gënjeshtër” për bashkudhëtarin e tij politik” tha Zejdi.
Video:
https://fb.watch/99iWUcLOXV/