Zbulohet detaji rrëqethës: Fury i lëpinte gjakun në vesh Wilderit (Video +16)


Meçi ne mes Wilderit dhe Tyson Furyt la nam në botën e boksit.

Kështu, Tyson Fury duket se ia hoqi gjakun nga qafa e Deontay Wilderit, në raundin e gjashtë kur veshi i Wlderit lëshoi gjak në shpatullat e tij.

Viral ka shkuar videoja ku Tyson shihet duke  ia lëpirë gjakun Wilderit.

Tyson Fury e ka mahnitur botën e boksit me një paraqitje të mrekullueshme në meçin për kampion bote në kategorinë e rëndë, duke e rrezuar nga froni pas plot pesë vjetëve Deontay Ëilderin të shtunën Las Vegas.

Më poshtë mund ta shihni videon.

Baby Boo