Zbulohet data, ja kur do të jetë finalja e Big Brother VIP 3


25 maj do të jetë finalja e madhe e Big Brother VIP 3.
Teksa shënohen 100 ditë që nga nisja e spektaklit më të ndjekur në Shqipëri, sy sezon ka qenë i paparashikueshëm, me shumë surpriza, debate dhe thyerje rekordesh.