Zbulohen detaje nga dëshmia e Xhisiela Malokut në prokurori, jep version tjetër …


Para pak minutash shtetësja Xhisiela Maloku është marrë në pyetje në Prokurorinë e Krujës në lidhje me denoncimin se ajo është përdhunuar nga djali i deputetit socialist Rrahman Rraja, Rexhep Rraja.

Së fundmi në lidhje nga dëshmia e saj në Prokurori kanë dalë dhe detajet e para.

Mësohet se Maloku ka përsëritur disa nga deklarimet e mëparshme.

Ndërsa ajo që bie në sy është se 25 vjeçarja ka dhënë në disa raste deklarime të tjera nga ato të mëparshmet.

Baby Boo