Zana Krasniqi rrëfen kohën kur refuzonte të fotografohej me Donald Trump


Javë më parë, me anë të një postimi me kandidatin për kryetar të Prishtinës nga radhët e VV-së, Arben Vitia, Zana Krasniqi konfirmoi se po i hyn rrugëtimit politik në garë për këshilltare komunale.

Ndonëse ajo po i hyn politikës, Zana flet edhe për eksperinecën e saj si modele.

E ftuar së fundmi tek “Rudina” me Rudina Magjistarin, ajo na kthey pas në kohë.

Ndër të tjera ajo ka rrëfyer se si e ka kundërshtuar fotografin e njohur, Fadil Berisha, kur ai i ka kërkuar të pozojë në një foto me Donald Trump.

“Kam punuar në disa fotoshoot-e, por nuk kam qenë modele e Trump Models. Atëhere Miss Universe e ka organizuar Trump Models dhe kur mbaronte Miss Universe ne na ftonin disa Misse për të bërë disa footoshoote, ku kam marrë pjesë dhe unë në disa prej tyre”, u shpreh ajo.