Zaev dhe Ahmeti paralajmërojnë fillimin e fushatës për referendumin

Sot në Klubin e deputetëve me fillim në ora 14, në emër të koalicionit e cila është për anëtarësim të Maqedonisë në NATO dhe BE, kryeministri Zoran Zaev do ta paralajmërojë fillimin e fushatës së referendumit më 30 shtator, njofton Medial.mk.

Përveç Zaevit, paraqitje do të kenë edhe lideri i BDI-së Ali Ahmeti dhe aktorja Sabina Ajrulla./Pacensure

Baby Boo