VUÇIQIN NË VERI E SHOQËRON EDHE KREU I SHËRBIMIT INTELEGJENT SERB

Presidenti i Serbisë, i cili ka nisur vizitën dyditore në veri të Kosovës, në ndalesën e parë në Zubin Potok, po shoqërohet nga kreu i BIA-s, Bratisllav Gashiq, si dhe nga ministri i Shëndetësisë, Zlatibor Lonçar.

Baby Boo Tinex

Natyrisht nuk mungon as shefi i të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, i cili qysh mbrëmë është raportuar të jetë në Kosovë.

Restorant Lumare