VRITET NJË PERSON NË SHKODËR (EMRI)

Vritet një person në Shkodër.

Baby Boo

Viktima është gjetur jashtë makinës së braktisur në Livadhe, në periferi të Shkodrës.

Mësohet se viktima është shtetasi Arjan Ferracaku, rreth 30-vjeç.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe kanë nisur hetimet paraprake.