Vritet 33-vjeçari shqiptar në Angli


Një 33-vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë këtë të enjte në një spital të Wolver-Hampton në Angli, ku qëndronte prej 27 korrikut.

Jetmir Pemaj u godit me thikë në rrugë dhe pavarësisht ndërhyrjeve të mjekëve nuk mundi të shpëtojë. Nga sulmi u plagos rëndë edhe një 20-vjeçar.

Baby Boo