Vrasja në Reçicë, një i vdekur dhe dy të plagosur

Para pak çastesh ka ndodhur një vrasje dhe plagosje në Tetovë më saktësisht në Reçic të Vogël afër marketit Spare!

Ekipet e policisë kanë dalur në vendngjarje dhe punojnë për zbardhjen e rastit.

Baby Boo

 

Sipas disa dëshmitarëve ka një të vdekur dhe dy të plagosur.

Personat janë dërguar në spitalin klinik në Tetovë.