Vrasja makabre e çiftit sot në Shkodër, dalin detaje nga bashkjetesa e tyre…

Ngjarja e rëndë ndodhur sot në mëngjes në Shkoder, ku janë gjetur të vrarë një burrë dhe një grua ka tronditur opinionin publik.

Ish-punonjësi i policisë, Boran Ymer Berçama, i cili ka dhënë dorëhqejen nga strukturta e policisë para Vetting-ut, u gjet i vrarë në makinë së bashku me bashkjetuesen Silvi Ndoci.

Ndërkohë që detaje të reja dalin nga jeta e dy të ekzekutuarve në Shkoder.

Mësohet se Silvi Ndoci 26 vjeçe, bashkëjtuesja e ish-policit, ka qenë e martuar më parë dhe ka patur edhe një femijë tjetër.

Të afërm të tyre tregojnë se, gruaja pas divorcit kishte ikur dhe jetonte me ish-policin.

Ndërkohë, burime të tjera sqarojnë se, edhe ish-polici kishte ikur nga shtëpia e prindërve të tij dhe jetonte me qira në apartamentin në hyrje të të cilit u gjeten të ekzekutuar mengjesin e sotëm.

Sipas njoftimeve të fundit, në vendngjarje janë gjetur 25 gëzhoja plumbash.

Në makinë ishte edhe femija i tyre 1 vjç, e cila është marrë nga mjekët dhe po mbahet nën kontrollin e tyre.

Polcia akoma nuk ka dhënë asnjë version zyrtar për motivet e ketij krimi të rëndë. Por hetimet po vazhdojnë me intensitet.

Baby Boo