Vjehrra përpiqet të he*lmojë nusen në ditën e saj të dasmës


Kur bëhet fjalë për dasmat, të gjithë shpresojnë se një ditë kaq e veçantë do të kalojë pa probleme, por papritur një dramë krijohet nga hiçi.
Ndoshta një shoqëruese e nuses ose dhëndri do të heqë dorë papritur nga ceremonia ose ndonjë mysafir mund të de*het gjatë gostisë dhe të krijojë skena të pahijshme.

Baby Boo

Por ky rast i kalon të gjitha parashikimet, kur vjehrra përpiqet të he*lmojë nusen. Historia është ndarë në rrjetin social Tik Tok.
Nusja e quajtur Callie, tregoi se gjithçka dukej mirë por një porosi e paplanifikuar nga një pastiçeri i doli para.

Nëna e dhëndrit tha se ajo kishte porositur kekë për dasmë për t’u siguruar se do të kishte ëmbëlsira për të gjithë.
Callie, tregon se si dhëndri e vuri re kokosin mbi tortë dhe i bërtiti të ëmës: Mami ti e di se ajo është alergjike. Video është bërë virale në rrjet edhe është klikuar mijëra herë.