Videoja më prekëse nga lufta e fundit

Një video e publikuar në Facebook tregon momentin kur një vogëlush sheh familjarët e tij të vdekur gjatë luftës së fundit.

Vogëlushi në video, që sheh familjarët e tij të vdekur bashkë me gjyshin, i thotë gjyshit të tij:

Baby Boo Tinex

“S’kena çka me ba”.

Kjo padyshim është një nga videot më prekëse të luftës së fundit, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni më poshtë dhe shpërndajeni atë.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/lajme/videoja-me-prekese-nga-lufta-e-fundit-570786/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Restorant Lumare