VIDEO/ Vihet nën kontroll zjarri në Nikolicë të Devollit

Vihet nën kontroll vatra e zjarrit në fshatin Nikolicë të Devollit. Gazetarja Lorena Kodra raporton për ‘BalkanWeb’ se punonjësit e zjarrfikëses dhe të ushtrisë kanë lokalizuar flakët. Ndonëse zjarri nuk është shuar ende, aktualisht në terren po punohet për shuarjen e tij.