VIDEO/ Tenton të hidhet nga pallati babai që mbajti peng djalin 10 vjeçar

Pasi i dorëzoi policisë të birin, djalin 10 vjeçar që e mbante mbyllur në shtëpi prej tre ditësh, Miri Duro nuk ka pranuar të vetëdorëzohet. 40 vjeçari ka hipur në çatinë e pallatit dhe ka nisur të godasë forcat e rendit dhe familjarët që i bëjnë thirrje të dorëzohet. Dyshimet janë se 40 vjeçari vuan nga një sëmundje mendore.

Baby Boo