Video: Ramën e presin me midhje, ja si e shton shpejtësinë eskorta para protestuesve

Kryeministri Edi Rama, prej kohësh ka nisur turin e llogaridhënies në të gjithë Shqipërinë, tur që është karakterizuar nga jo pak protesta.

Baby Boo

Kjo ka ndodhur edhe gjatë vizitës së sotme në Sarandë.

Mësohet se protestuesit nga PD dhe FRPD-ja e Sarandës dhe Delvinës e kanë pritur kryeministrin tek ura e Gajdarit.

Ata mbanin pankarta dhe thërrisnin kundër qeverisë ndërsa raportohet të kenë qëlluar në drejtim të tij edhe me midhje.

Në momentin që kanë kaluar para protestuesve, makinat që shoqërojnë eskortën e kryeministrit kanë shtuar edhe më shumë shpejtësisë.(FAXWEB.AL)