VIDEO/ Pse BDI dhe VMRO janë kundër mbledhjes së Kuvendit? Flet Rexhep Memedi i Alternativa

Sot në televizionin EuroNews Albania, ka qenë i ftuar deputeti i Alternativa, Rexhep Memedi.
Ai ka sqaruar se përse duhet thirrur Kuvendi i RMV sërish, dhe çka thotë Kushtetuta në situata të këtilla delikate.

Baby Boo

Ndiqeni intervistën: