VIDEO/ Po largonte pushuesit në plazh, policit i bie të fikët


Largimi i pushuesve nga plazhet duke se nuk ka qenë e lehtë, sidomos për shkak të temperaturave të larta dhe duket se nuk ka kaluar pa incidente për policinë.

Një efektiv i policisë, sikurse mund të shihet edhe në videon e publikuar nga “Klan”, në një nga plazhet e jugut ka pësuar gjendje të fikëti.

Në ndihmë të tij kanë shkuar kolegët, të cilët e mbajnë nga krahët. Nuk dihet identiteti i policit, apo gjendja e tij shëndetësore pas kësaj ngjarje.

Baby Boo