VIDEO/ E ngatërruan me ari, ky është majmuni “boksier” që rrahu me shuplaka policët bashkiakë në Sarandë

Ky është majmuni “boksier” në Sarandë që rrahu me shuplaka policët bashkiakë në qytetin bregdetar.

Pamjet filmike janë regjistruar para se kafsha e zgjuar të kapej nga pronari i saj. Ngjarja e pazakontë ndodhi gjatë ditës së enjte, kur majmuni doli nga kafazi dhe filloi të endej nëpër qytet. VIDEO

Baby Boo