Video/ Çfarë ndodh pas kamerave kur Rama hyn në emision

Gazeta Mapo
Politika
Video/ Çfarë ndodh pas kamerave kur Rama hyn në emision
20/09/2018, 22:01

Mbrëmjen e kësaj të enjte në emisionin ‘Opinion’ është i ftuar kryeministri Edi Rama.

Rama vjen në ‘Opinion’ në krye të vitit të parë të mandatit të tij të dytë.

Në intervistën përball drejtuesit të emisionit Blendi Fevziu dhe katër gazetarëve, kryeministri po flet për prishjen e Teatrit Kombëtar dhe të gjitha zhvillimet e fundit në politikë.

Rama ka ardhur në Klan i veshur me kostum të zi dhe atlete të bardha. Ai ka hyrë në studion e ‘Opinion’ vetëm pak minuta para fillimit live të emisionit.

Nga ana tjetër gazetarët e stafit shihen teksa bëjnë përgatitjet e fundit për emisionin.

Ndiqni në video-t më poshtë momentet pikante pas kamerave kur Rama vjen në ‘Opinion’./

Baby Boo