Veterani i UÇK-së: Bashkëluftëtarë të nderuar, po iki edhe une nga kjo tokë e larë me gjak!

Shkruan Veterani i UÇK-së Arben Doçi

Bashkluftare te nderum edhe un po iki nga kjo toke e lare me gjak.
Po iki ngase ska rrug tjeter per nje te ardhme me te mir per ne. Jemi te pa deshiruar nga politikanet,kategoria me e lene anash .
Andaj per pak kohe po e le Kosoven .Familjen, nenen te shtrire e te semure dhe babane te moshuar mbi 75 vjeqar dhe po iki sedi as vet ku
Nuk e kom endrru kete dite qe do vjen per ne Luftetaret E UÇK.se po zoti hajr e baft

Ky është postimi i plotë i Arben Doçit,nga Komuna e Pejës!