Vëllau i madh bën për spital vëllaun e vogël!

Një i mitur ka raportuar në polici së është sulmuar fizikisht nga vëllai i tij me moshë më të madhe.

Baby Boo

I dyshuari është arrestuar  dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Rasti ka ndodhur në Prishtinë, njofton policia.