“Vëllanë e gjeta të mbytur me pambuk”, nëna dhe motra akuza nuses: Na tha do ta shihni të vdekur (VIDEO)


Emocione të forta u përcollën në emisionin “Me zemër të hapur” të gazetares Evis Ahmeti këtë të enjte. Nga njëra anë ishte një nënë dhe një motër që ndanë me publikun detaje horror nga humbja e jetës së Albanit 45 vjeç, ndërsa nga ana tjetër ishte bashkëshortja e tij Entela që hidhte poshtë këto akuza.

Baby Boo

Nënë Skënderia dhe motra Valbona hedhin akuza ndaj nuses Entelës se ajo nuk u kujdes për 45 vjeçain dhe pengoi familjarët e tij ti qëndronin pranë në shtratin e vdekjes. Në 11 qershor të këtij viti Valbona e gjeti të vëllain pa jetë dhe me gojën të mbushur me pambuk.

Çfarë ka ndodhur në këtë familje? Cili ishte shkaku I vdekjes? Pse nusja e Albanit I mbylli derën kujdo që donte ta takonte apo ndihmonte?

Ndiqni emisionin “Me zemër të hapur” më poshtë: