Vdes nga COVID-19 vëllai i Kryetarit të Rahovecit

Vëllai i kryetarit të Rahovecit, Smajl Latifaj ka ndërruar jetë pas infektimit me Covid-19.
Anëtari i AAK’së, Muharrem Nitaj përmes një postimi në Facebook ka thënë se kryetari i Rahovecit e ka njoftuar për vde*kjen e vëllaut të prekur me koronavirus.

Baby Shop Charli

“Veç lajme të hidhura po marrim. Sapo më njoftoi Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi, që i paska nderru jete vellai i madh, Ademi. Ka qene i prekur me covid 19.
Jam pjese e dhimbjes dhe e merzise se tyre!
Kolegut Smajl Latifi, Familjes dhe miqeve, ngushëllime”, ka shkruar Nitaj.

Restorant Lumare
Sigma Doors