Vdes foshnja 17 muajshe pasi piu Metadon!


Nje ngjarja e rende që ka tronditur opinionin publik ka ndodhur diten e sotme.
Nje foshnje 17-muajshe ka gjetur vdekjen tragjike pasi ka konsumuar ilaçet e tipit metadon te cilat merreshin nga daja i saj, perdorues i lendeve narkotike.
Vogelushja me iniciale S.A nderroi jetè ne spitalin e Tiranes sot. Ajo u transportua me helikopter te dielen nga Saranda.

Dyshohet se ilaçi i forte ishte lene mbi tavoline dhe vogëlushja i ka konsumuar pa vetedije. Nojarja e rende ka ndodhur ne nje banese ne Delvinë.
Foshnja kishte babain italian dhe nenen nga Delvina.

(https://mundonow.com/)

Baby Boo