Vdes aksidentalisht Albion Morina

Është ndarë nga jeta pas një aksidenti tragjik, i riu Albijon Morina.

Baby Boo

I ndjeri vinte nga fshati Lipovec i komunës së Gjakovës.

Dhimbja bëhet edhe më e madhe pasi i ndjeri para disa viteve kishte humbur prindërit, derisa ka lënë dy motra.

Albijoni ishte djali i vetëm në familje, ndërsa dhimbje të madhe kanë shprehur familjarët dhe gjithë fshati i tij, varrimi do të bëhet sot nga ora 16:00 në varrezat e fshatit.