Vazhdon beteja anti drogë në Tetovë, ja sa janë arrestuar mbrëmë

Policia e Tetoves ka vazhduar betejen anti droge.

Mbreme jane prangosur edhe 19 persona me dyshim per perdorim dhe shitje te droges në Çegran, Gostivar dhe fshatrat tjerë të Tetovës duke e rritur numrin ne 40 te prangosur per tre ditet e fundit.

Beteja do te vazhdojë edhe ditet ne vijim./Pa Censurë

Baby Boo