Vazhdon aksioni policorë në Haraçinë


Aksioni policorë në Haraçinë është në rrjedhë e sipër dhe për momentin nuk mund të ndajmë më shumë informata për opinionin, kështu u shpreh zëdhënësi i policisë Toni Jakiomovski.

“Policia edhe më tej po vepron në lidhje me aksionin e mbrëmshëm në Haraçinë të Shkupit, ku u gjet dhe konfiskua një sasi e madhe e marijuanës”, informoi sot zëdhënësi i MPB-së, Toni Angellovski.

Baby Boo