Vazhdon aksioni policor në Tetovë, arrestohen edhe dy persona


Dje rreth orës 02 e 20 minuta, në rrugën ,,Jashtë Vardarit,, në Tetovë, pjesëtarët e policisë, nga Sektori për punë të brendshme Tetovë, kanë ndaluar veturën ,,Daevu matiz,, me targa të Tetovës e drejtuar nga 36-vjeçari M.H. nga Tetova, në të cilën veturë e kanë shoqëruar edhe 41-vjeçari H.K. nga Reçica e Vogël, dhe B.S. 40-vjeç nga Tetova.

Gjatë kontrollit ndaj B.S. në xhepin e pantallonave, është gjetur një ziper qese me mariuhanë, prej ku edhe është munduar të ikë, por menjëher është kapur nga policia, dera sa nën ulësen e shoferit, në veturë, është gjetur një qese e grisur me kokainë./Pacensure

Baby Boo