Valmir Nafiu rikthehet te Shkëndija

Valmir Nafiu (24) rikthehet te Shkëndija pas 7 vitesh. Nafiu karrierën si futbollist e ka filluar te Shkendija deri më 2011 ku më pas ka vazhduar nëpër ekipe si: Hamburg, Bazel, Apoel, Skenderbeu dhe Renova.

Baby Boo

Valmir Nafiu pritet të shihet se a do ta zërë vendin e Radevskit i cili lëngon nga një lëndim.

Shkëndija këtë verë ka sjellë sulmuesit Remzifaik Selmani dhe Omer Imeri.Pa Censurë


Restorant Lumare