Vajza e Lutfi Hazirit humb të dashurin

Vajza e politikanit Lutfi Haziri, është kaq e bukur dhe provo*kative, ku me secilin postim të saj tërheq vëmendjen e fansave dhe mediave rozë.
Ajo së fundmi në Instastory ka postuar një fotografi, e cila po na le të kuptojmë se ajo ka rënë në dashuri me dikë.

Baby Boo

“U dashurova me një djalë shqipëtar që nuk ka devijuar, a e keni parë atë”, shkruan ajo në postimin që ka shpërndarë.