Vajza 21-vjeçare humbi jetën pasi ra nga ballkoni i një hoteli, shoqet: E ka hedhur i fejuari

ibiza Hotel Torre del Mar

Një tr*agjedi ndodhi natën e të enjtes në Ibiza ku një vajzë 21-vjeçare ra nga ballkoni i një hoteli me të dashurin e saj. Mediat e huaja raportojnë se Elena Livigni Gimenez mund të jetë vr.arë nga shoqëruesi i saj 26-vjeçar, i cili kryer vetëvr*asje menjëherë pas kr*imit.

Miqtë e Elenës duket se nuk kanë dyshime që ajo është vr*arë nga i dashuri i saj, pasi e përjashtojnë faktin që 21-vjeçarja mund të kishte bërë një gjest ekstrem vetvetiu, duke u hedhur nga ballkoni i Hotel Torre del Mar. Ata janë të bindur se i dashuri i saj e shtyu atë ose, në çdo rast, mikesha e tyre ra në përpjekje për t’i shpëtuar një su*lmi.

“Nuk i ka shkuar ndonjëherë në mend të vr*iste veten”- u shprehën shoqet e 21-vjeçares.
He*tuesit spanjollë mendojnë gjithashtu se bëhet fjalë për vr*asje. Vajza 21-vjeçare e një sipërmarrësi italian dhe një mësuesi universiteti spanjoll mund të jetë vr*arë nga shoqëruesi i saj 26-vjeçar, një djalë i ri me një pasaportë të dyfishtë marokene dhe spanjolle, i cili mendohet të ketë kryer vetëvr*asje menjëherë pas kr*imit.
Sidoqoftë, për momentin, policia spanjolle nuk e ka përjashtuar ende hipotezën e një vetëvr*asjeje të dyfishtë.

Baby Boo