Ushtroi dhunë në familje, arrestohet tetovari

Sektori për Punë të Brendshme në Tetovë njofton se pas mesnate ka arrestuar një 44-vjeçar nga Tetova pasi i njëjti ishte raportuar në polici nga bashkëshortja dhe djali i tij, për ushtrim dhune ndaj tyre.

“Mbrëmë (19-dhjetor), rreth pesëdhjetë minuta pas mesnate, pjesëtarët e policisë të SPB-Tetovë kanë
privuar nga liria personin D.J. (44) nga një fshat i Tetovës, i cili është raportuar nga bashkëshortja dhe
djali i tij se rreth orës 23:30 në shtëpinë e tyre familjare i kishte sulmuar fizikisht. Ai është ndaluar në Stacionin Policor të Tetovës për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit, pas së cilës ndaj tij do të vijojë kallëzim përkatës”, thonë nga SPB-Tetovë

Baby Boo