fbpx

Ushtria Çlirimtare e Çamërisë po bëhet gati (Foto)

Në rrjetet sociale po qarkullojnë disa fotografi të njerëzve të uniformuar me emblemën e UÇÇ-së (Ushtria Çlirimtare e Çamërisë) që po kuvendojnë në një odë tipike shqiptare, shkruan Pacensure.

Çështja çame është riaktualizuar së fundmi nga shpallja e qeverisë çame në Holandë nga kryetari i kësaj të fundit, Festim Lato./Pacensure

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.