Uruguai-Portugali, befasisht vjen goli i pare dhe… 1-0 (VIDEO)


Pas 6 minutash lojë Uruguai ka befasuar të gjithë pasi në ratin e parë ka kaluar në avantazh ndaj Portugalisë.

Ishte Cavani ai i cili shfrytëzoi në maksimum shtatlartësinë duke mposhtur portierin kundërshtar.

Tani jemi Uruguaj 1, Portugalia 0.