Urime ditëlindjen gjysma ime: Adelina Tahiri uron burrin e saj


Është bekim të ketë afër vetes persona që të duan dhe të plotësojnë në çdo aspekt.
Këtë shpirt binjak e ka gjetur edhe këngëtarja Adelina Tahiri, me të cilin ndan momente të shumta në rrjetet sociale.

Nuk i lë anash as imazhet në momente intime duke mos ia ndier për asgjë.
E sot me rastin e ditëlindjes së burrit, ajo ndau një imazh duke u puthur me të duke shkruar: Urime ditëlindjen gjysma ime! Falemderit qe te kam”, ka shkruar ajo pranë fotos në të cilën u shfaq duke u përqafuar me burrin e saj.