Tyson dhuron spektakël në plazhin e Los Anxhelosit, e rrotullon kafazin e madh të hekurit sikur të ishte lodër


Mike ‘Iron’ Tyson ka dhuruar spektakël në plazhin e Los Anxhelosit këtë javë.

Ai e rrotullonte një kafaz gjigant të hekurit sikur të ishte një lodër.

 

 

Iron Mike is back! Mike Tyson, 54, showed off his newly-honed physique during a video shoot on the beach in Los Angeles on Thursday

Legjenda e boksit duket në formë pefekte dhe shumë shpejtë pritet që të rikthehet në ring.

Tyson, tashmë 54 vjeçar,  ende nuk ka arritur ndonjë marrëveshje për ndeshje. Por, sipas shumë spekulimeve ndeshja e parë pas rikthimit do të jetë kundër rivalit të vjetër, Evander Holyfield.

<iframe allowfullscreen frameborder=”0″ width=”698″ height=”573″ scrolling=”no” id=”molvideoplayer” title=”MailOnline Embed Player” src=”https://www.dailymail.co.uk/embed/video/2203512.html“></iframe>